Firma Euro-medical posiada dużą ofertę handlową wózków do przewożenia pacjentów. Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych oraz oddziałów opieki po znieczuleniu ogólnym. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych oraz o stałej wysokości dostosowane do potrzeb pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promieni rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia pacjentów wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel jak również wieszak kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem lub wejdź na naszą stronę firmową i wyślij zapytanie ofertowe. Zapraszamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma pracujemy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu medycznego dla krajowych i zagranicznych klientów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.