Strona głównaUncategorizedA może nad morze? Gdzie wyjechać z dziećmi na wakacje 2019?

A może nad morze? Gdzie wyjechać z dziećmi na wakacje 2019?

Wakacje już prawie za pasem, a Ty nadal nie wiesz gdzie wyjechać na wakacje z dzieckiem 2019? Zabiegani rodzice zazwyczaj zostawiają sobie planowanie wakacji z dziećmi na ostatnią chwilę, czego stanowczo nie polecamy. Zaplanowanie wyjazdu na wakacje wcale nie musi być czasochłonne.

Na początek wystarczy wybrać i zarezerwować miejsce w odpowiedniej, przyjaznej dzieciom placówce. Resztą możesz się zając nawet na ostatnią chwilę. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, gdzie warto pojechać z dziećmi nad morze 2019 i co warto zabrać ze sobą na wyjazd.

Postanowione! Na wczasy z dziećmi 2019 jedziesz nad morze, jednak nadal nie wiesz, jaki ośrodek wybrać. Podpowiemy Ci, czym warto kierować się w wyborze odpowiedniego ośrodka. Jeśli Twoje dzieci w przeciwieństwie do Ciebie mają nieskończone pokłady energii i marzysz o chwili dla siebie, to polecamy wybór ośrodka wypoczynkowego, w którym dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z animatorami.

Wakacje z animatorami nad morzem

Decydując się na wakacje z dziećmi nad morzem w sezonie letnim, możesz skorzystać z ciekawej oferty zajęć dla dzieci, prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów. W niektórych ośrodkach zajęcia tematyczne prowadzone są zarówno na terenie ośrodka, jak i na plaży czy przy basenie. Dzięki wakacjom z animatorami nad morzem z pewnością znajdziesz czas na odpoczynek i na spacer we dwoje, a w tym czasie, Twoje dziecko będzie się dobrze bawiło ze swoimi rówieśnikami!

W województwie zachodniopomorskim skorzystasz z zajęć z animatorem w ośrodkach wypoczynkowych w Sianożętach, Mielnie czy Unieściu. Tego typu placówki oferują między innymi zabawę na placach zabaw, gdzie mogą znajdować się też miejsca do wspinaczek, stół do ping-ponga, piłkarzyki, rowerki, a nawet gokarty. W razie niepogody najczęściej można skorzystać z suchych basenów z kolorowymi piłeczkami oraz zjeżdżalniami. Animatorzy organizują zajęcia artystyczne i sportowe, które są uzależnione od wieku uczestników, oraz bale taneczne, konkursy i turnieje.

W pomorskim również znajdziesz wiele godnych uwagi ośrodków wypoczynkowych, które proponują zajęcia z animatorami. Takie ośrodki znajdziesz między innymi w Łebie, Jastrzębiej Górze oraz w miejscowości Ostrowo. Wakacje z dziećmi 2019 na Wybrzeżu Środkowym polecamy w szczególności rodzicom, którzy marzą o urlopie z dala od miasta. Mniejsze miejscowości w województwie pomorskim oferują nie tylko atrakcje dla dzieci, ale też więcej ciszy i spokoju dla ich rodziców.

Jak się przygotować na wakacje z dzieckiem?

Na wyjazd z dziećmi nad morze zazwyczaj rodzice chcą być doskonale przygotowani i zabierają ze sobą na wyjazd mnóstwo zabawek i akcesoriów dla dzieci. Aby oszczędzić sobie nieco miejsca w torbie czy bagażniku samochodu, warto przed rezerwacją noclegu w wybranej placówce sprawdzić, jakie akcesoria są dostępne na wyposażeniu kwatery. Może się okazać, że nie musisz zabierać ze sobą dodatkowych koców, parawanu czy ręczników. Wybierz lokalizację, która będzie dostosowana do potrzeb rodziny z dziećmi. Weź pod uwagę, że pogoda nad morzem może się okazać nieprzewidywalna. Wybierz placówkę, dzięki której znajdziesz alternatywę dla szaleństw na plaży podczas niepogodnych dni.

Podczas pakowania walizek na wyjazd nad morze pamiętaj o zabraniu kremów z filtrem dla siebie i dla dzieci. Równie ważne będą odpowiednie ubrania oraz osłona na głowę. Warto też pamiętać o dobrych okularach przeciwsłonecznych dla najmłodszych. Pamiętaj tez o uzupełnieniu apteczki, bo o skaleczenia podczas zabawy nietrudno. Zabierz ze sobą plastry różnej wielkości oraz krem lub piankę na ewentualne poparzenia słoneczne.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne