Strona głównaUncategorizedGadżety reklamowe dla pracowników

Gadżety reklamowe dla pracowników

Firma jest niczym bez swoich pracowników, niezależnie od tego, czy jest to pięcioosobowy zespół, czy tysiące pracowników w biurach w całym kraju. Sukces firmy w ogromnym stopniu zależy od ich kompetencji, doświadczenia, zaangażowania i lojalności. 

Dlatego też niezmiernie ważne jest odpowiednie motywowanie pracowników. A jednym z najlepszych sposobów na podniesienie zaangażowania jest stworzenie systemu pozapłacowych dodatków do wynagrodzeń.

Pozapłacowe elementy wynagrodzenia

Pozapłacowe elementy wynagradzania pełnią w organizacjach coraz ważniejszą rolę. Konkurencja na rynku pracy rośnie i wymusza na pracodawcach niestandardowe rozwiązania w zakresie wynagrodzeń, dzięki którym możliwe jest pozyskiwanie najlepszych kandydatów do pracy. Prześcigają się oni we wdrażaniu nieszablonowych dodatków do pensji, które mają dodatkowo motywować pracowników i budować ich lojalność.

Jakie to dodatki? Standardem stały się karty fitness oraz prywatna i opieka medyczna. W wielu firmach oferowane są darmowe ubezpieczenia grupowe. Coraz częściej pracownicy otrzymują bony do kina lub vouchery do SPA. Dużą popularnością cieszą się także samochody, które wypożyczane są czasowo najlepszym pracownikom.

Jak na tym tle wypadają gadżety reklamowe? Nadspodziewanie dobrze. Okazuje się, że jest to sprawdzona i lubiana przez pracowników forma dodatkowego wynagrodzenia.

Gadżety reklamowe przydatne w codziennej pracy

Gadżety reklamowe mogą być przydatne w codziennej pracy. Mogą to być urządzenia ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków. Ale mogą to być także gadżety zapewniające rozrywkę lub rozładowanie stresu pomiędzy kolejnymi zadaniami.

Oczywiście gadżety powinny być dostosowane do charakteru wykonywanej pracy. Komplet kluczy nie będzie przydatny na stanowisku biurowym. Z kolei gadżety podłączane do wejść USB nie przydadzą się pracownikom nie korzystającym z komputerów.

Gadżety reklamowe przydatne w domu

Ciekawą grupą gadżetów stanowią te, które można wykorzystywać w domu. Oczywiście mogą to być gadżety biurowe, bo przecież pracownicy korzystają ze sprzętu elektronicznego również w domu. Ale jako nagrody doskonale sprawdzą się np. gadżety kuchenne – korkociągi, otwieracze do butelek lub noże. Dobrym pomysłem są także narzędzia, które przydadzą się w każdym domu. Oczywiście pod warunkiem, że będą dobrej jakości i nie zepsują się w trakcie pierwszej próby użycia.

W przypadku pracowników będących rodzicami doskonale sprawdzają się gadżety przeznaczone dla dzieci, czyli np. proste zabawki. Zapewniają one dzieciom dużo rozrywki co jest wysoko oceniane przez opiekunów.

Dlaczego warto włączyć gadżety reklamowe do systemu bonusowego?

Co decyduje o tym, że warto włączać gadżety reklamowe do systemu pozapłacowych dodatków do wynagrodzeń? Przede wszystkim ich duża różnorodność. Okazuje się, że gadżety można dostosowywać do okazji

Kolejną zaletą gadżetów reklamowych jest ich względnie niewysoka cena. A już na pewno wysoki współczynnik użyteczności do ceny.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne