Strona głównaBiznesJabłka z napisami jako ekologiczna forma reklamy!

Jabłka z napisami jako ekologiczna forma reklamy!

Natural Logo oferuje Państwu wyjątkową usługę znakowania owoców. Korzystne rozwiązania znajdą u nas zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Grawerowane owoce mogą bowiem spełniać przeróżne funkcje, a ofiarować je można zarówno rodzinie, czy przyjaciołom, jak i klientom i partnerom biznesowym.

Co mają w sobie wyjątkowego grawerowane owoce? Są one estetycznym prezentem lub elementem dekoracji i jednocześnie zdrową przekąską! W przeciwieństwie do klasycznych, plastikowych gadżetów firmowych, nasze gifty nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne.

Dla kogo dedykowane są owoce z napisami?

Jeżeli poszukujesz niesztampowej formy promocji, to owoce z napisami na pewno spełnią twoje oczekiwania. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju, a minimalna ilość to już 50 szt. Zaskocz swoich partnerów biznesowych reklamą na jabłkach! Owoce z napisami idealnie nadają się również jako winietki na stół weselny. Podziękuj swoim gościom za przybycie w oryginalny sposób.

Na jabłka, gruszki, kokosy lub granaty możemy nanieść niemalże każdy napis lub kształt. Może to być logo Twojej firmy, slogan reklamowy, podziękowania dla gości, wyznanie, życzenia. Poza standardowymi zamówieniami realizujemy też projekty indywidualne, dostosowując ofertę do potrzeb klienta. Możemy również wykonać bezpłatną wizualizację i skonsultować z klientem projekt przed jego realizacją. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej oferty!

Dołącz do grona firm i osób, które dbają o otaczające Cię środowisko!

Przed realizacją zamówienia otrzymasz bezpłatną wizualizację owoców z Twoim dowolnym napisem. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej: https://naturallogo.com/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne