Strona głównaBiznesKrok po kroku – wykonanie kubka z własnym nadrukiem

Krok po kroku – wykonanie kubka z własnym nadrukiem

Coraz więcej osób szuka personalizowanych dodatków. Zaczęło się od koszulek, które były tworzone pod indywidualne projekty, aż po kubki z własnym nadrukiem. Wbrew pozorom cały proces nie jest taki ciężki i poza znalezieniem firmy, która wykona finalny produkt, wszystko wykonasz samodzielnie, a my powiemy.. w jaki sposób!

Chcesz stworzyć kubki z własnym nadrukiem? Nic prostszego! Praktycznie po tym tekście, nabędziesz całą niezbędną wiedzę to samodzielnego wykonania projektu i zlecenia jego nadruku. Cały proces może zamknąć się tak naprawdę w jednym dniu, jeżeli biegle obsługujesz program graficzny i wiesz, czego tak naprawdę chcesz. Do dzieła!

Wybierz właściwy wzór kubka

Zanim przejdziesz do projektu, musisz wybrać właściwy kubek. Ceramika reklamowa jest o tyle rozległą dziedziną, że znajdziesz wiele wzorów, kształtów oraz pojemności. Od małych kubeczków na 150 ml, po takie, które zmieszczą pół litra wody! Dlaczego zaczynamy właśnie od tego? Ponieważ kształt i wielkość kubka będzie determinowała jego projekt i późniejszy nadruk. Skoro już wszystko wiemy, lecimy dalej!

Przygotuj projekt nadruku

Jeżeli chcesz wykonać kubki z własnym nadrukiem, najwyższy czas na stworzenie projektu tego nadruku. Możliwości jest wiele – możesz się ograniczyć do napisów, grafik, zdjęć, haseł reklamowych. W kolorze lub po prostu czarne – tak naprawdę nie ma ograniczeń, ponieważ praktycznie wszystko jesteś w stanie uzyskać z pomocą solidnego wykonawcy nadruku. Jeżeli masz już określone wymagania – wielkość kubka, kształt, projekt nadruku, najwyższy czas, aby przejść do procesu produkcji.

Jaką metodę nadruku wybrać? Na to pytanie najlepiej odpowie drukarnia bądź agencja reklamowa, której oddasz w ręce realizację pracy. Pamiętaj, że zawsze możesz prosić o próbki, aby sprawdzić czy efekt końcowy jest zadowalający. Jak tak? Zamów odpowiednią liczbę kubków i poczekaj cierpliwie na realizację zlecenia.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne