Strona głównaUncategorizedDrewniana mapa świata jako stylowy dodatek do mieszkania

Drewniana mapa świata jako stylowy dodatek do mieszkania

Bez wątpienia dodatki tworzą w mieszkaniu przyjemną atmosferę. Mogą dużo powiedzieć o gospodarzach. Puste ściany wyglądają smutno i nieciekawie. Dlatego wyjątkowym elementem ozdobnym, który przykuje wzrok niejednego gościa, będzie drewniana mapa świata. 

Różne odsłony drewnianych map

Mapa świata na ścianę zrobiona jest z drewnianej sklejki. Można ja kupić w różnych rozmiarach, kolorach oraz grubości. To nie jedyne atuty. Producenci dają klientom wiele możliwości na spersonalizowanie mapy. W zależności od upodobań można kupić produkt całkowicie gładki lub z zaznaczonymi granicami i rzekami. Podpisy na mapie oferowane są w kilku językach. To za mało?

Możliwości jest zdecydowanie więcej. Drewnianą mapę świata można pokryć w całości mchem chrobotkiem, który występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Ciekawą i dającą duży efekt opcją jest też podświetlenie całej mapy taśmami LED. Taki zabieg wniesie do pomieszczenia wyjątkowy klimat.

Dla kogo drewniana mapa świata będzie idealna?

Każdy miłośnik podróży będzie zachwycony takim gadżetem w swoim domu. Mapa świata może posłużyć do zaznaczania swoich turystycznych celów. Powieszona w salonie, będzie elementem, na który zwróci uwagę każdy odwiedzający, a w biurze na pewno nada aranżacji dużo szyku i oryginalnego wyglądu.

Drewniana mapa to nie tylko propozycja dla dorosłych. Z powodzeniem można ją powiesić w pokoju dziecka. Dzięki temu w ciekawy sposób pomoże w nauce i zarazi dziecko wspólną pasją do podróży. Podświetlona mapa posłuży także jako subtelne oświetlenie w nocy.

Mapa świata na ścianę będzie idealnym prezentem dla miłośników drewna oraz osób lubiących ozdoby wykonane z naturalnych materiałów i w stylu eko. Nawet egzemplarze z dodatkowym podświetleniem wykorzystują technologię LED, która jest energooszczędna.

Bez wątpienia drewniana mapa świata odnajdzie swoje miejsce w wielu domach. To nieszablonowy dodatek, dodający charakteru i elegancji w aranżacji domu. Jest łatwy do konfiguracji i bez problemu wpisze się każdy styl wnętrza.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne