Strona głównaBiznesFilmy i seriale on-line

Filmy i seriale on-line

Coraz częściej Polacy decydują się na oglądania filmów czy seriali w sieci. Niesie to ze sobą mnóstwo plusów, stąd zapewne tak wielka popularność tego rodzaju rozrywki.

-Mamy możliwość płatnego bądź nawet darmowego oglądania filmów i seriali kiedy tylko zechcemy. Bez denerwujących długich reklam.

-Możemy zatrzymać oglądanie w dowolnym momencie i to my decydujemy co będziemy oglądać.

-Mamy możliwość przeczytania opinii innych użytkowników na temat każdego filmu czy serialu – czy warto oglądać itd…

-Możemy oglądać filmy na dowolnym urządzeniu, które właśnie mamy pod ręką – laptop, tablet czy choćby i telefon.

Co prawda w Polsce telewizja internetowa nie jest jeszcze tak bardzo popularna jak w innych Krajach, jak choćby w Stanach Zjednoczonych – bo to tam jest największa oglądalność filmów on-line – ale zainteresowanie ciągle rośnie. Tak więc filmy na nośnikach (dvd, blue-ray), filmy w tv a nawet filmy na dużym ekranie (kino) coraz mniej cieszą się popularnością.

Gdzie najlepiej oglądać?

Jest w sieci wiele stron, portali, na których możemy oglądać seriale i filmy on-line. Sporo z nich jest dostępna całkowicie za darmo co jest ogromnym udogodnieniem dla użytkowników. Jakie strony są najczęściej wybierane przez Polaków, na których oglądają swoje ulubione produkcje?

horrorshow.pl – co prawda znajdują się tam tylko filmy grozy, ale całość jest darmowa, baza tytułów robi wrażenie, a liczba reklam jest znikoma.

– CDA – bez przerwy na stronie pojawiają się nowe produkcje – czy to filmy czy seriale, które dostępne są za darmo. Niestety filmy na stronie umieszczają użytkownicy nielegalnie, dlatego też CDA postanowiło wprowadzić usługę CDA Premium. Wszystkie produkcje z tego działu są oczywiście płatne.

– IPLA – portal różni się tym, że oferuje wiele transmisji na żywo, a także dostęp do setek treści (legalnych!) – typu: seriale, programy rozrywkowe, relacje sportowe, filmy, koncerty online.

– PLAYER.PL – to kolejny bardzo popularny serwis na którym możemy oglądać filmy i seriale – jednak portal oferuje dostęp (bezpłatny) do treści TVN, zaś za inne treści (filmy itp) trzeba u nich zapłacić – wykupując pakiet, bądź konkretny film.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne