Strona głównaBiznesKubki reklamowe

Kubki reklamowe

Producenci oferują firmom różne rodzaje gadżetów, dzięki którym dotarcie do szerokiego grona klientów staje się jeszcze prostsze. Na szczególną uwagę zasługują kubki, które mogą pełnić rozmaite praktyczne funkcje. Postawione na biurku posłużą jako pojemnik na przybory do pisania.

Dla amatorów kawy i herbaty będą naczyniem do picia. Z punktu widzenia przedsiębiorstw, zdadzą egzamin jako reklama lub prezent dla klienta. Na rynku dostępne są produkty, których kształt i wygląd można samodzielnie dostosować do własnych preferencji.

Kubki dla firm

Wśród oferowanych na rynku produktów dużą popularnością cieszą się kubki z logiem firmy. Możliwość nadrukowania charakterystycznego znaku, dostosowanie kolorów, wielkości czy tła sprawia, że powstaje charakterystyczny gadżet firmowy. Napis może być wyrazisty i rzucający się w oczy lub delikatny i subtelny. Wszystko zależy o tego, do jakiej grupy odbiorców skierowany będzie upominek. Doskonale sprawdzą się ceramiczne kubki, nowoczesne szklanki, stylowe filiżanki czy kubki termiczne. Wysokiej jakości materiały, z których są wykonane gwarantują odporność na uszkodzenia. Wśród najczęściej stosowanych należy wymienić elegancką porcelanę, praktyczną ceramikę lub tworzywa.

Nadruki 

Producenci sami decydują jaki rodzaj nadruku ma zostać wykonany. Kubki reklamowe często zdobione są delikatnym logo firmy, które nie pozwala klientom zapomnieć o poznanej marce. Obdarowani tym drobnym prezentem, często wracają do usług danej firmy. Częstą praktyką jest umieszczanie chwytliwego hasła, które ma przypominać o ofercie. Bardziej zaawansowaną formą są kubki z własnym nadrukiem firm na całej powierzchni naczynia. Odpowiednio zaprojektowane, pełnią rolę reklamy, przypominają i zachęcają do korzystania z usług.

W dzisiejszych czasach kubek pełni już nie tylko praktyczną funkcję. Większość cenionych firm stosuje kubki z nadrukiem jako gadżet firmowy. Obdarowywanie swoich klientów drobnymi prezentami stało się normą, a to niepozorne naczynie jest doskonałym przykładem.

 

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne