Strona głównaBiznesZ miłości do słodkości

Z miłości do słodkości

W czasie zalecanej domowej kwarantanny, gdy dla własnego i innych bezpieczeństwa zostaliśmy w domu możemy odkryć nasze nowe talenty.  Także te cukiernicze, bo chodź może nie od razu zrobiony przez nas tort będzie wyglądał, jak ten Sachera rodem z Wiednia, ale radość nasza, a tym bardziej dziecka z jego wykonania bezcenna. Bo najważniejsze jest w życiu, żeby nasza pasja stała się także naszą pracą. I właśnie tworząc Pracownie Tortów Artystyczną chcieliśmy podzielić się z naszymi klientami tym, co mamy najlepszego naszym talentem i pasją do robienia tortów na każdą okazje. Łączymy w naszych tortach to, co było do tej pory niemożliwe wyjątkowe połączenie smaków zgodnie z Państwa upodobaniami  i niezapomnianymi wrażeniami wizualnymi. Przecież wiadomo  nie od dziś, że jemy także oczami. Dlatego bardzo dbamy, aby nasze wypieki był również atrakcyjne także dla oka. Niezwykle ważne jest dla nas pochodzenie składników, z których wykonujemy nasze torty i dlatego są one dostarczane od lokalnych producentów.

Torty, torciki.

Dzięki szerokiej ofercie na każdym etapie Waszego życia nasza Pracownia Tortów Artystycznych będzie z Wami dzięki czemu coraz lepiej będziemy poznawać swoje cukiernicze gusty.  I tak na ten jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, jakim ślub, a potem zabawa do rana proponujemy Państwu  na przykład  taki tort: https://slodkiepasje.pl łączący w sobie delikatną dekorację kwiatową i jednocześnie minimalizm, co świadczy o bardzo wyszukanym dobrym guście. Gdy będziemy razem żegnać stary rok, aby dać miejsce dla nowego warto wybrać coś spośród wielu naszych propozycji. Każdy z nich jest wyjątkowy oddający  niezwykły nastrój sylwestrowej nocy. Dekoracje z bitej śmietany, czekolady belgijskiej, czy małe dekoracje cukrowe nadają im charakteru arcydzieł sztuki cukierniczej. Wasz najlepszy przyjaciel ma bardzo ciekawe hobby i chcecie, aby jego tort urodzinowy nawiązywał do niego ? Nic prostszego. Z pewnością będzie zachwycony. Oferujemy także możliwość osobistego wyboru poszczególnych elementów stanowiących tort od rodzaju cista, przez ulubione smaki, po ulubione dodatki dzięki czemu będziecie mogli poczuć tą radość tworzenia, jak nam towarzyszy na co dzień.

Małe co nieco.

Obok tortów pieczemy także najmożniejsze od domowych przez wesela, chrzty, komunie, czy przyjęcia. W naszej ofercie znajdą cos dla siebie także wielbiciele małej przegryzki  di kawy lub herbaty w postaci ciasteczek, jak choćby dekorowanych pierniczków, które będą zarówno świetnym prezentem pod choinkę, ale także jej ciekawą ozdobą. Od niedawna rozpoczęliśmy w naszej pracowni cukierniczą przygodę z czekolad z której  ręcznie wykonujemy praliny będące doskonałym prezentem na każdą okazję Zajadą coś dla siebie zarówno  wielbiciele czekolady tradycyjnej , jak i białej.   A jednocześnie pomogą nam wyrazić naszej najszczersze uczucia lub o nich zapewnić naszych najbliższych. A to zawsze warto zrobić.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne