Strona głównaUncategorizedCzy tablet Teclast t40 Plus to dobry wybór?

Czy tablet Teclast t40 Plus to dobry wybór?

Znalezienie sprzętu wysokiej jakości nie jest bardzo prostym zadaniem. Niektóre komputery, laptopy lub smartfony po prostu odstają jakościowo od innych. Dlatego poszukując wymarzonego sprzętu wiele osób poszukuje recenzji w Internecie. W tym artykule przedstawiamy Teclast T40 Plus. Jest to niezbyt znany laptop w naszym kraju, jednak trzeba podkreślić, że wyróżnia się ciekawym stosunkiem jakości do ceny.

T40 Plus wykorzystuje bezramkowy wyświetlacz o przekątnej 10,4 cala. Kolory na tym sprzęcie są bardzo żywe i znakomicie nadają się do grania w gry lub oglądania filmów.

To co bardzo ważne to fakt, że ten tablet sprowadzany z alliexpress działa na androidzie 111. W związku z czym jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Warto podkreślić, że jest wyposażony w baterie o dużej pojemności, dzięki czemy nawet przy dużym obciążeniu można się cieszyć nieprzerwaną pracą przez wiele godzin.

W modelu T40 Plus zastosowano mocy procesor oraz 8 GB ramu. To sprawia, że korzystając z androida 11 wszystko powinno działać bardzo płynnie. Granie w najnowsze gry oraz korzystanie z przeróżnych aplikacji nie powinno być najmniejszym problemem. Tymbardziej, że na własne pliki użytkownik ma aż 128Gb miejsca na karcie pamięci SD.

Podsumowując, Teclast T40 Plus to sprzęt, który oferuje magiczne wrażenia z użytkownia. Mając go w dłoni można poczuć że to sprzęt jakości premium. Który poza wysoką wydajnością prezentuje się naprawdę okazale. To wszystko przy zachowaniu rozsądnej ceny na poziomie około 1000zł. Czy to dobry wybór? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Natomiast na pewno pod względem osiągów jest to wybór godny uwagi.

Więcej na temat tego modelu można znaleźć na https://s.click.aliexpress.com/e/_pIiCnmw 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne