Strona głównaBiznesGadżety reklamowe idealne dla kobiet

Gadżety reklamowe idealne dla kobiet

W branży reklamowej również można podzielić działania skorelowane dla określonej grupy – w naszym przypadku opowiemy o tych dla kobiet. Czy projektując dla nich gadżety reklamowe, powinniśmy zwrócić na coś szczególną uwagę? Czy są produkty, które warto wybrać? Przekonajmy się!

Choć chcielibyśmy powiedzieć, że gadżety dla firm są uniwersalne, to są takie, które lepiej pasują do mężczyzn, inne do kobiet. Skoro jesteśmy przy takiej tematyce, opowiemy z doświadczenia, które z nich warto wybrać dla płci pięknej.

Praktyczne, ale i zawsze pod ręką

Wśród najciekawszych gadżetów reklamowych dla firm, które proponujemy dla kobiet, jednym z ciekawszych jest uchwyt na telefon, który montuje się na tylnej ścianie. Wówczas trzymanie telefonu możliwe jest za pomocą pierścienia lub klipsa, który wkłada się między palce. Jest to wygodna forma i jak można się domyśleć, zawsze będzie pod ręką. Takie gadżety reklamowe umożliwiają laserowy nadruk na produkcie – np. logo lub nazwy marki ze względu na ograniczone miejsce.

Innym ciekawym pomysłem są głośniki łączące się poprzez bluetooth z telefonem lub odtwarzaczem mp3. W ofercie znajdą się też eleganckie, wykonane z drewna, które z miejsca zostaną polubione. I tutaj można nadrukować logo bezpośrednio na produkcie.

A może coś związanego z jedzeniem?

Podobno kobiety przykładają większą wagę do tego, co jedzą. Lubią proste i zdrowe przekąski. Z pojemnikami na jedzenie z reklamowymi nadrukami, będą je miały zawsze pod ręką. Przygotują w domu i zabiorą do torebki. Czyste i praktyczne! Chyba, że wolisz coś drobniejszego, jak kubek ceramiczny z nadrukiem? Takie gadżety reklamowe dla firm też będą ciekawym pomysłem, który warto zrealizować!

Jak widzisz, pomysły są godne Twojej uwagi. Być może znajdziesz lepszy pomysł, bo prawda jest taka, że praktycznie każdy gadżet jest dobry, byle żeby znaleźć na nim miejsce na nadruk z logo Twojej firmy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne