Strona głównaUncategorizedKonkursy internetowe

Konkursy internetowe

Konkursy internetowe mogą być świetną rozrywką, a zarazem sposobem na podreperowanie swojego domowego budżetu lub zdobycie interesujących nas przedmiotów (między innymi książki z autografami, czy też koszulki znanych sportowców). Niemniej jednak ich samodzielne szukanie w internecie może być bardzo pracochłonne i mało efektywne. Na szczęście z pomocą przychodzą nam serwisy typu e-Konkursy.info, które są skarbnicą tego typu konkursów.

Rodzaje konkursów

W serwisie e-Konkursy.info możemy znaleźć całą masę konkursów podzielonych na kilka kategorii. Zatem wymarzony konkurs możemy wyszukiwać spośród następujących kategorii:

  • Konkursy fotograficzne – tego typu konkursy polegają na zrobieniu, a następnie wysłaniu swojej autorskiej fotografii. Tematyka zdjęć jest różna i zależy od organizatora. Najczęściej jednak spotkać się możemy z konkursami, które wymagają od nas jakiegoś kreatywnego zdjęcia z określonym produktem.
  • Konkursy plastyczne – podobne do opisanych wyżej, ale wymagające od uczestnika najczęściej stworzenia kreatywnego rysunku lub innej formy artystycznego wyrazu.
  • Konkursy SMS-owe – konkursy polegające na wysłaniu płatnego SMS, który uprawnia nas do wzięcia udziału w losowaniu nagrody konkursowej.
  • Konkursy promocyjne – konkursy organizowane przez producentów lub sieci sklepów, które wymagają od nas zakupu danego produktu lub linii produktów, zachowania dowodu sprzedaży i zarejestrowania go na dedykowanej konkursowi stronie.
  • Konkursy organizowane na social mediach – konkursy organizowane przez różne sklepy, czy też producentów, którzy w zamian za udostępnianie znajomym ich profili dają uczestnikowi szansę na wygranie ciekawych nagród rzeczowych lub pieniężnych.
  • Konkursy lokalne – kategoria ta obejmuje konkursy realizowane na arenie lokalnej i skierowane wyłącznie do mieszkańców danego regionu.

Podsumowując, ogromna liczba interesujących konkursów internetowych sprawia, że samodzielne ich wyszukiwanie jest trudne. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z serwisów typu e-Konkursy.info.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne