Strona głównaUncategorizedLaptop z Aliexpress w okazyjnej cenie

Laptop z Aliexpress w okazyjnej cenie

Wiele osób przeszukuje sieć poszukując sprzętu, na którym można polegać. Trzeba przyznać, że znalezienie laptopa nie jest prostym zadaniem. Ceny sprzętów są mocno zróżnicowane, parametry poszczególnych jednostek również wyraźnie się od siebie różnią. Dlatego żeby natrafić na coś co jest kompromisem pomiędzy jakością i ceną trzeba nieźle polować na okazje.

Aktualne okazje na Aliexpress

W niniejszym artykule przedstawiamy okazyjną promocję na laptopa Teclast F15 Plus2. Jest to sprzęt, który do 20 października sprzęt ten można nabyć za 310,94 USD, czyli około 1546,05zł. Jest to dosyć spora obniżka ceny, ponieważ cena regularna została ustalona na poziomie 2620,43zł. Zatem w czasie promocji sprzęt ten jest 41% tańszy. Czym wyróżnia się laptop proponowany przez Teclast? Czy cena rzeczywiście jest bardzo okazyjna?

Laptop Teclast F15

Teclast F15 to laptop, który jak na ten budżet wyróżnia się starannością wykonania. Jest lekki (1,65kg) oraz cienki (18mm grubości). Obudowa jest wykonana z aluminium. W efekcie całość wygląda estetycznie, nowocześnie i raczej zaskakująco dobrze jak na tą półkę cenową.

Całkiem ciekawy jest ekran, który jest wykonany w technologii IPS i wyróżnia się żywymi kolorami. Pod obudową również nie jest źle. Zastosowano procesor Intel oraz grafikę Intel, który można podkręcić do 2,6GHz oraz kartę graficzną Intel UDH Graphics 600, która pozwala na włączenie niektórych gier. Nad wydajnością czuwa także 8GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD o pojemności 256GB. Gdyby taka pojemność komuś nie wystarczyła to dodatkowo pozostaje miejsce na dodatkowy slot SSD oraz kartę micro SD. Więcej na temat specyfikacji technicznej można znaleźć na stronie producenta: https://www.teclast.com/en/zt/nb/F15Plus2/

Gdzie można znaleźć promocję na taki sprzęt?

Podsumowując, korzystając z promocji otrzymujemy przyzwoity sprzęt za 1500zł. Całość jest obudowana w bardzo nowoczesny sposób jakiego nie powstydziłyby się topowe dużo droższe sprzęty. Promocja jest dostępna pod adresem https://s.click.aliexpress.com/e/_pyTvkGZ

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne