Strona głównaBiznesSPA, aqua parki i kompleksy basenowe

SPA, aqua parki i kompleksy basenowe

Dla osób uwielbiających wypoczywać w wodzie dostępne są różnego rodzaju kompleksy basenowe. W dzisiejszych czasach coraz więcej hoteli wyposażonych jest w strefę SPA, w której znajduje się zazwyczaj basen, jacuzzi i sauny.

Często też w ofercie znajdują się także masaże i grota solna, która zachęca do siebie relaksacyjną muzyką i zapalającymi się rytmicznie kolorowymi światełkami. Dzięki temu miłośnicy kompleksów basenowych mogą poddać się przyjemności związanej z kąpielą wodną i pływaniem na różne sposoby. Rozbudowane aqua parki posiadają także wiele atrakcji wodnych, takich jak zjeżdżalnie o różnym kącie pochylenia, zarówno zamknięte, jak i otwarte, pontony, rekiny, boiska do gry w koszykówkę i piłkę wodną, ściankę wspinaczkową, plażę z leżakami, wodospady, basen z falą czy z nurtem dzikiej rzeki. W większości aqua parków znajduje się także strefa zabaw przeznaczona dla dzieci, brodziki z fontannami w różnych kształtach i przyjemna wodą, statki pirackie oraz armatki wodne. W kilku miejscach w Polsce znajdują się także baseny solankowo-uzdrowiskowe posiadające właściwości lecznicze. Coraz więcej kompleksów wodnych i aqua parków szczyci się także bufetami wodnymi. Zachęca to klientów do połączenia wypoczynku w wodzie i relaksacji z ulubionymi drinkami i koktajlami.

Omawiając strefę SPA nie sposób pominąć różnorodnych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Oprócz dostarczanej przyjemności mają także właściwości relaksacyjne, poprawiają samopoczucie  i sprzyjają zdrowiu. Najpopularniejsze są zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne