Strona głównaFinanseZnany Księgowy - jego początki w biznesie

Znany Księgowy – jego początki w biznesie

Mamy ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych czynności. Pomagamy w sprawach związanych z minimalizacją podatków. Nie jesteśmy szablonowi jak większość biur rozliczeniowych. Początkowe lata działania portalu Znany Księgowy były trudne. Wyczerpująca praca, zdeterminowanie współtwórców pozwoliły stworzyć dobre rozwiązanie dla firm szukających biura rachunkowego. U nas na stronie w jednym miejscu znajduje się kilka biur księgowych. Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić ceny za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych. Przeszło 18 lat w branży pozwoliło nam na wzmocnienie swojej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam klienci z całej Polski. Od 2000 roku świadczymy fachowe usługi księgowe w różnym zakresie. Oferujemy zarówno pełną księgowość jak również uproszczoną. Świadczymy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rozliczeń, płac i porządkowania dokumentacji.

Profesjonalna oferta biura rachunkowego

Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Opowiedz nam o swoich marzeniach, określ jak planujesz działać, rozwijać się. Dostosujemy dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Do swojej dyspozycji dostaniesz jednego księgowego, który będzie dla ciebie mentorem oraz będzie pomagał ci w rozwoju twojej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego. Firma Znany Księgowy obecnie jest marką na rynku usług księgowych. Przekonaj się o tym sam, startując z nami współpracę. Przekonaj się, że księgowi z którymi współpracujemy to najlepsi fachowcy z branży. Znany Księgowy jest wiec do waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Biuro księgowe Znany Księgowy proponuje duży zakres usług księgowych. Zapewniamy satysfakcję klienta przy każdym rodzaju współpracy. Przedsiębiorą rozpoczynającym działalność gospodarczą proponujemy prowadzenie księgowości przez jeden miesiąc na świetnych warunkach. Ze względu na różnorodność podmiotów gospodarczych, form prawnych, zagadnień księgowych, a także wielkość firm, ciężko jest ustalić jeden cennik, który mógłby zostać zastosowany dla każdej firmy bez wyjątku. Nasze ceny ustalane są indywidualnie.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Nasze biuro księgowe prowadzi obsługę kadrową w zakresie: przygotowanie umów o pracę; sporządzanie umów cywilnoprawnych; opracowanie oświadczeń zgodnie z kodeksem pracy; sporządzenie świadectw pracy; prowadzenie teczek osobowych pracowników; prowadzenie kartotek wynagrodzeń, prowadzenie kartotek urlopowych; ewidencja świadectw lekarskich; prowadzenie kartotek ewidencji czasu pracy; skierowanie na badania lekarskie;

kontrola dokumentacji historycznych pracownika; szkolenia pracownika w zakresie bhp oraz ppoż.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne